FCI

logo2

FCI dog shows

 

 SCHEDULE OF FCI DOG SHOWS

 EURO DOG SHOW-2022

 WORLD DOG SHOW-2022

 

The Social Networks

 

facebook

 

WELCOME TO THE OFFICIAL WEBSITE

IVANO-FRANKIVSK REGIONAL CENTER

OF UKRAINIAN KENNEL UNION !

 LOGO2

Івано-Франківський обласний осередок КСУ (до 2011 року Івано-Франківський обласний центр

собаківництва - ІФОЦС КСУ) був створений в 1991 році як обласний осередок Всеукраїнської громадської організації Кінологічна Спілка України, головним завданням якої є сприяння збереженню та покращенню генофонду чистопородних собак, як національного здобутку, шляхом їх племінного розведення на науковій основі, спираючись на досвід Міжнародної Кінологічної Федерації та вітчизняного собаківництва.

До 1995 року Центр досить успішно розвивався. Прикарпатські собаки, а саме, ротвейлери, коллі, німецькі вівчарки, кавказькі вівчарки та ердельтер'єри, були відомі не тільки в Україні, але й далеко за її межами.

Однак , в період 1996-2000рр, в силу як об'єктивних, так і суб'єктивних причин, роботу Центру було фактично паралізовано. Племінна робота в області зійшла нанівець. Багато цікавих порід собак було втрачено назавжди.

Лише в 2001році, з приходом нового керівництва, роботу ІФОЦС КСУ було відновлено в повному обсязі.

Але наслідки п'ятирічної бездіяльності просто вражали.На облік поставили двадцять одну собаку восьми порід (!).

 

3a21f9f5b51b

 

За останні роки ситуація змінилась кардинально. Наш Осередок динамічно розвивається, кількість порід стрімко росте. На обліку перебуває понад 200 собак 60-ти порід. На даний момент в осередку налічується понад 40 чемпіонів України та інших країн.


31935645

 

В Осередку постійно проходять безкоштовні заняття з початківцями, організовуються колективні поїздки на виставки, цікаві зустрічі та відпочинок на природі. Для членів Осередку ми проводимо навчальні семінари та майстер-класи.

Якщо Ви відчуваєте брак знань або практичного досвіду - ми обов'язково Вам допоможемо.

Наш Осередок завжди у Вашому розпорядженні:ми радо поділимось нашими знаннями та багаторічним набутим досвідом.

Якщо Вам необхідно підшукати собаку Вашої мрії, допомогти з вибором цуценяти, правильно підібрати харчування, підготувати собаку до виставок, знайти гарних господарів вашим цуценятам розведення Кінологічної Спілки України, або просто випити кави у колі однодумців -ми завжди раді Вас бачити !