ОФІЦІЙНИЙ САЙТ МКФ

logo2

Виставки МКФ

Ми в соц.мережах

 

facebook

 

Партнери та друзі

 

logo royal m

 

ROYAL CANIN  club breeder

 

OPTI MEAL logo

 

Josera

 

banner_dsns

 


Івано-Франківський обласний осередок

Всеукраїнської громадської організації Кінологічна Спілка України

(ІФОО КСУ)


Застереження


Всі права на матеріали, розміщені на сайті "КІНОЛОГІЧНА СПІЛКА УКРАЇНИ Івано-Франківськ" захищаються у відповідності з законодавством України.

 

Цитування, використання, відтворення таких матеріалів дозволяється тільки в межах, встановлених законодавством України, при цьому, посилання на сайт ІФОО КСУ є обов’язковим.

 

При цитуванні і використанні таких матеріалів в Інтернеті, обов’язковим є посилання на сайт      "КІНОЛОГІЧНА СПІЛКА УКРАЇНИ Івано-Франківськ"  (uku-if.com.ua).

 

Будь-яке інше використання та/або відтворення (републікація) матеріалів, розміщених на сайті uku-if.com.ua  є можливим тільки за умови попереднього письмового дозволу керівництва Івано-Франківського обласного осередку Кінологічної Спілки України.

 


Обмовка про обмеження відповідальності


Івано-Франківський обласний осередок Всеукраїнської громадської організації                     Кінологічна Спілка України (ІФОО КСУ) не несе відповідальність за будь-яку інформацію, розміщену на зовнішніх сайтах, які підтримуються незалежними третіми особами, та посилання на які є на цьому сайті.

 

ІФОО КСУ також не несе відповідальність за політику конфіденційності та/або іншої політики, якої притримуються власники таких сайтів.

ОФІЦІЙНИЙ САЙТ КСУ

logo color